У стінах Львівської міської ради відбулась презентація книги Михайла Шевеля «Ув’язнена юність»
Новини

У стінах Львівської міської ради відбулась презентація книги Михайла Шевеля «Ув’язнена юність». Книгу презентували Ярослав Лемик, директор видавництва "Світ дитини", видавництво, котре видало книгу, Роман Грицевич, депутат Львівської міської ради і громадський діяч та відомий письменник, лауреат премії Тараса Шевченка 1992 р, Василя Стуса, Івана Франка, колишній політв’язень Ігор Калинець – автор передмови у книзі.

 
Михайло Шевель із Дніпропетровська написав  і видав книгу про свої спогади, про те як його, ще школяра, на Західній Україні схопило КГБ і засудило за листа, в якому хлопчина поділився своїми враженнями про рідне село батьків на Дніпропетровщині, порівнявши із галицькими селами, що ще не стали колгоспами. Це була для нього жорстока школа ув’язнення, але вона не минула марно: хлопець став свідомим українським патріотом.
 
«Книга Михайла Шевеля «Ув’язнена юність» допоможе пізнати нашу стражденну та водночас героїчну історію, також пройнятися закликом автора - «східняка», берегти нашу єдність як зіницю ока, бо це наша найсвятіша цінність, окроплена кров’ю. В книзі автор  пише про тих, чию справу продовжать так звані інакодумці, шестидесятники, дисиденти… «Ув’язнена юність» буде цікавою усім, кожному по своєму, адже кожна людина побачить тут щось своє, близьке його серцю», - розповів Роман Грицевич, депутат ЛМР, громадський діяч.

На фото (зліва направо): Ярослав Лемик, Роман Грицевич, Ігор Калинець
Відділ інформаційної політики управління секретаріат ради