З ініціативи свободівців у Львові відкрили дитячий майданчик
Новини

З ініціативи депутата Львівської міської ради від фракції Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Ірини Шалаковської у Львові в сквері, що на вулиці Бахматюка, відкрили дитячий майданчик. На відкритті зібралася громада мікрорайону.

Як зазначила депутат Ірина Шалаковська, - "Сьогодні діти та батьки, які мешкають у мікрорайоні "Підгори", отримали свій подарунок на новорічні та різдвяні свята. Це ваша перша "приватна власність", яку ви повинні оберігати та цінувати. Невдовзі довкола майданчика запланували облаштувати освітлення та облагородити територію".

Громада мікрорайону зобов'язалася проводити регулярні толоки та облаштувати додаткові відпочинкові місця біля майданчика.

Свободівка подарувала дітлахам привітальні різдвяні листівки, коляднички, фрукти та солодощі.З ініціативи депутата Львівської міської ради від фракції Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Ірини Шалаковської у Львові в Гравійному сквері, що на вулиці Бахматюка, відкрили дитячий майданчик.На відкритті зібралася громада мікрорайону.