Митники повинні забезпечити встановлення європейських стандартів при перетині українсько –польського кордону
Новини

Під час сесії Львівської міської ради секретар Львівської  міської ради Василь Павлюк зачитав звернення до голови Державної митної служби України щодо не належного розгляду звернень про проблеми при перетині українсько-польського кордону.

 
Подаємо текст звернення повністю:
 
"Ми, депутати Львівської міської ради, глибоко стурбовані грубим порушенням вищими посадовими особами держави вимог Закону України "Про звернення громадян" та Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об'єднання громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України №348 від 14.04.1997 року. 
 
Так, відповідно до ч.1 ст.15 та ч.1 ст.19 Закону України "Про звернення громадян" органи державної влади, місцевого самоврядування та їх посадові особи, керівники та посадові особи підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, об'єднань громадян, до повноважень яких належить розгляд заяв (клопотань), зобов'язані об'єктивно і вчасно розглядати їх, перевіряти викладені в них факти, ухвалювати рішення відповідно до чинного законодавства і забезпечувати їх виконання, повідомляти громадян про наслідки розгляду заяв (клопотань). 
 
На жаль, звернення, з якими до Вас двічі звертався секретар Львівської міської ради п. В. Павлюк щодо ситуації, яка виникла в ніч з 11-го на 12-те лютого ц.р. на пункті пропуску "Краковець-Корчова" при перетині українського кордону делегацією Львівської міської ради та яка повторилася з польськими колегами, яких 3 липня ц.р. запросили до Львова на відкриття пам'ятника професорам Львівської політехніки, яких розстріляли нацисти на Вулецьких пагорбах 1941 року, не були належним чином розглянуті, а винні до цього часу не понесли відповідальності. Відповіді схожі на формальні відписки; інформація, наведена в них, не відповідала дійсності; конфлікт та причини його виникнення розглянули поверхнево; про вжиті конкретні заходи з метою попередження таких інцидентів у майбутньому не йшлося взагалі; а головне – проблему до цього часу не вирішили. 
 
Шановний Ігорю Григоровичу, просимо Вас взяти під особистий контроль вирішення актуальної для нашої країни проблеми – встановлення європейських стандартів перетину українсько-польського кордону, доручивши компетентним службам провести службове розслідування за фактами, що мали місце при перетині українського кордону делегацією Львівської міської ради на пункті пропуску "Краковець – Корчова" у лютому ц.р. 
 
Сподіваємося на об'єктивний та неупереджений розгляд цієї справи, з результатами якої просимо ознайомити депутатів Львівської міської ради".

Відділ інформаційної політики управління секретаріат ради