Інеженерна комісія ЛМР працює над вирішенням проблем львівських транспортників
Новини
Учора відбулася зустріч депутатів постійної комісії інженерного господарства, транспорту та зв’язку з трудовими колективами та керівництвом ЛКП «Львівелектротранс».
 
Під час зустрічі обговорювали проблемні питання трудових колективів трамвайного та тролейбусного депо. Зокрема, працівники скаржилися на незадовільний стан матеріально-тенічної бази та затримку у виплаті заробітньої платні за грудень 2010 року.  Одним із питань, яке розглядалось під час зустрічі було реформування роботи електротранспорту у Львові. Водії та диспетчери підприємства вносили пропозиції щодо зміни розкладів руху та маршрутів транспорту.
 
Голова постійної депутатської комісії інженерного господарства, транспорту та зв'язку Іван Гринда зазначив, - «Це перша зустріч нашої комісії із працівниками ВАТ «Львівелектротранс». Плануємо проводити такі зустрічі з усіма комунальними підприємствами - це і ВАТ «Львівводоканал», і «Львівтеплоенерго» та інші. Ми зустрілися із працівниками, аби ознайомитися з їхніми проблемами, вивчити ситуацію в колективі. Такі поїздки будуть регулярними. Проблем у комунальних транспортників, насправді, багато. Зокрема це застаріла технічна база та потреба у коштах для ремонту. Працівникам з вини Міністерства затримують заробітну платню. Ми звернемося  до Міністрества фінансів та уряду, аби вони профінансували видатки підприємства. Дивним є те, що уряд збільшує кількість категорій пільговиків, але зменшує субвенції для електротранспортних підприємств».

Відділ інформаційної політики секретаріату ради