У Львові за підтримки ВО «Свобода» пройшли «Андріївські вечорниці»
Новини

Андріївські вечорниці – це веселе і колоритне дійство, жарти і сміх, яке охоплює українські традиції. Саме на Андріївські вечорниці збирається молодь, яка хоче пригадати стародавні звичаї наших предків, побавитися у цікаві ігри, а дівчата хочуть наворожити собі свою долю. 

 
Як зазначив депутат Львівської міської ради від ВО «Свобода» Тарас Кравець:
 «Проведення таких заходів, як Андріївські вечорниці, є дуже важливим, адже таким чином ми зберігаємо свої автохтонні традиції, яких немає в інших народів. Саме тому ВО «Свобода» спільно з «Молодіжною Свободою»  та  із СЗШ №9 вирішили підтримати це традиційне свято. Особливістю Андріївських вечорниць, які організувала ВО «Свобода»  спільно з «Молодіжною Свободою»  полягали в тому, що це були не лише гадання, забави і конкурси, а був і конкурс виконання патріотичної пісні».
 
За словами депутата, у святковому заході взяли участь 7 команд, зокрема команда СЗШ № 9, та 6 команд з географічного факультету ЛНУ ім. І. Франка. У програмі були дівочі гадання, цікаві конкурси та захоплюючі ігри. Загалом на святі були присутні близько 150 чоловік, крім зазначених команд споглядали за дійством студенти з інших вишів та пересічні громадяни. 
 
«Цей захід, що проводився силами Зенона Григоровича Гамкала, відбувається в межах географічного факультету вже 10 років, так, що сьогоднішнє святкування було ювілейним. Ми хотіли, щоб цього року цей захід відбувся на  загальноміському рівні і нам це вдалося. Окрім цього на святі були присутні школярі, прийшли студенти з інших факультетів і звичайні перехожі, які з захопленням спостерігали за дійством. Такі забави ми будемо проводити і надалі, тому що молодь наше майбутнє і тільки коли ми правильно виховаємо молодь, то зможемо збудувати сильну державу», - розповів депутат.

Відділ інформаційної політики управління секретаріат ради