"Свобода" відстоюватиме право львів'ян відмовитися від житлово -комунальних послуг, які їм не надають
Новини

"Свобода" відстоюватиме право львів'ян відмовитися від житлово-комунальних послуг, які їм не надають. Про це заявив голова постійної комісії депутатської діяльності та законності Львівської міської ради, свободівець Любомир Мельничук.

 
Як повідомив свободівець, до комісії депутатської діяльності та законності звернулися мешканці будинку №6, що на вул. Природній, зі скаргою на бездіяльність ЛКП "Затишне" та виконавчих органів міської ради у перерахунку коштів за послуги, які вони насправді не отримали.
 
"Мешканці будинку №6, що на вулиці Природній, неодноразово зверталися до службових осіб ЛКП "Затишне" та посадовців виконавчих органів Львівської міської ради з колективними заявами про відмову від житлово-комунальних послуг, яких вони ніколи не отримували, але сплачували за них. Виконавчі органи відмовилися перерахувати та зменшити перелік послуг з утримання будинків та прибудинкових територій. Тобто, вимоги мешканців будинку відверто ігнорують", – зазначив Любомир Мельничук.
 
Комісія законності  звернулася до відповідних органів з вимогою провести перерахунок; окрім цього, свободівці розробляють проект положення про громадські слухання, за яким мешканці матимуть змогу відмовитися від послуг, які їм не надають.
 
"Оскільки нормативно-правові акти у сфері житлово-комунальних послуг надають право, за умови волевиявлення більшості мешканців будинку, зменшити перелік послуг з отримання будинків та прибудинкових територій, депутати зобов'язали відповідні органи провести перерахунок. Розуміємо, що ЛКП та виконавчі органи чинитимуть спротив при проведенні перерахунку, тому ми вже розробляємо положення про громадські слухання, яке, зокрема передбачатиме чітку процедуру відмови від послуг з утримання будинків та прибудинкових територій, які фактично не надають", – додав Любомир Мельничук.