«Ми виховуємо патріотизм у наших дітей!», - депутат Роман Грицевич
Новини

8 грудня о 14.00 год. у Міському палаці культури ім. Гната Хоткевича відбудеться V-й районний фестиваль патріотичної пісні та поезії «Я – патріот».

Про це повідомив сьогодні під час прес-конференції депутат Львівської міської ради Роман Грицевич.
 
Організаторами цього фестивалю є Шевченківська районна адміністрація, відділ освіти Шевченківської районної адміністрації, Міський палац культури ім. Г.Хоткевича, Будинок школярів Шевченківського району м. Львова. Окрім того, підтримав фестиваль і депутатський корпус Львівської міської ради. Зокрема, Фестиваль проходитиме за підтримки депутатів міської ради Романа Грицевича та Ігора Сільвестра.
 
«Це ювілейне свято, яке проводиться щороку в Шевченківському районі. Плануємо зробити це свято загальноміським, щоб воно набрало більших обертів на міському рівні. Дітки, що там виступають, створюють незабутню атмосферу патріотизму, котра проймає кожного. Це просто необхідно відчути», - зазначив депутат.
 
У мистецькій програмі беруть участь переможці Всеукраїнського фестивалю «Сурми звитяги», солісти та колективи навчальних закладів Шевченківського району м. Львова.
 
Як розповів директор будинку школярів Шевченківського району Ярослав Городиловський: «Свято «Я – патріот!» відбувається як своєрідний підсумок фестивалю «Сурми звитяг». І навчальні заклади Шевченківського району беруть в цьому активну участь. Коли журі прослуховує колективи шкіл окремо, то це кущові заходи і не видно загальної картини. Тому це свято, де можна побачити загальну картину, оцінити юні таланти на районному рівні, оцінити дух молоді, їх патріотизм. Ми бачимо талант дітей, підтримуємо їх в цьому і виховуємо патріотизм. Депутат Роман Грицевич завжди долучається до організації цього свята. Нас підтримували і «Фронт Змін», і «Партія Регіонів». Останні два роки нам дуже допомагає фракція ВО «Свобода». Свободівці роблять подарунки для учасників, для колективів, які беруть участь у цьому святі».
 
Крім пісень та літературного читання проводився ще конкурс графічних композицій та малюнків на патріотичну тематику. І під час цієї події всі учасники свята зможуть побачити та оцінити фінальні роботи талановитих дітей. 
 
«На це свято ми запрошуємо не лише учнів нашого району. Раніше на святі виступав хор воїнів УПА, минулого року був офіцерських хор Західного Оперативного командування, цього року відгукнулись на наше запрошення ліцеїсти Львівського військового ліцею імені «Героїв Крут». Вони теж мають свій ансамбль і будуть родзинкою свята. Нам підказують, що варто виходити на загальноміський рівень, що ми, я сподіваюсь, і зробимо наступного року.  Започаткуємо співпрацю з іншими районами», - розповіла Галина Савчук, директор середньої загальноосвітньої школи №43.
 
Загалом на святі «Я – патріот!» буде близько 200 учасників, серед яких учні, котрі здобували перемоги на міжнародних фестивалях і на Україні, і за кордоном.
 

Михайло Терлецький, п’ятнадцятирічний лауреат численних премій, постійний учасник конкурсу «Я – патріот!» розповідає, що підготовка і участь у цьому фестивалі забирає багато часу, проте він завжди старається зробити так, щоб виступ був на висоті. Михайло каже, що головне, щоб народ України не забував своїх героїв.
 
 
 
 
 
 
 
 

Марта Іванова, ще одна учасниця конкурсу, солістка ансамблю «Оберіг» СЗШ №92, розповідає, що участь у таких заходах є дуже важливими, хоч дівчина бере у них участь далеко не вперше. 
 
«Це дуже велика праця, котра займає багато часу, але ніщо не зрівняється з тим відчуттям, коли ти виходиш на сцену і бачиш, що те, що ти робиш, подобається не лише тобі, а й іншим», - розповідає Марта.

Відділ інформаційної політики управління секретаріат ради