Завдяки «Свободі» львів’яни змогли відмовитися від окремих послуг з утримання будинків та при будинкових територій
Новини

Постійна комісія депутатської діяльності та законності Львівської міської ради розглянула скаргу мешканців будинку №20 на вул. С. Бандери щодо нарахування за послуги з прибирання сходової клітки та прибирання прибудинкових територій.

 
Як зазначили скаржники, 27 травня та 28 червня 2011 р. вони подали до ЛКП "Каменяр-центр" примірники рішень загальних зборів співвласників багатоквартирного будинку, якими було оформлено відмову від послуг прибирання сходової клітки та прибудинкової території у цьому будинку.
 
"Службові особи ЛКП "Каменяр-центр" при нарахуванні за квартплату не врахували документи, які подали мешканці, і нараховували плату за прибирання прибудинкової території упродовж червня-вересня 2011 р. та за прибирання сходової клітки у жовтні 2011 р. Відповідно до тоді чинного Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України №529, передбачено право мешканців будинку зменшити кількість відповідних послуг шляхом подання до виконавця протоколу громадських слухань. Отже, виконавець послуг повинен належно відреагувати на волевиявлення мешканців та провести відповідний перерахунок оплати за послуги", – зазначив голова комісії депутатської діяльності і законності Любомир Мельничук.
 
За наслідками розгляду скарги, комісія депутатської діяльности та законности ухвалила рішення, яким рекомендовано ЛКП "Каменяр-центр" провести перерахунок загальної вартости послуг з утримання будинку на вул. С. Бандери, 20 без врахування вартости послуг, від яких відмовилися мешканці.
 

Коментарі 

 
0 #1 Мирослава 30.11.2011 10:10
"Каменяр-центр" обнаглів! Іншого слова не підберу!Мешканц і будинку №28, що на Степана Бандери, також у березні 2010 року відмовились від прибирання сходових кліток. Але вже протягом двох місяців "Каменяр-центр" нараховує оплату за прибирання цих же сходових кліток, хоча прибирання не здійснюється. Що робити?
Цитувати