Свободівці взяли участь у конференції Українсько-Американської Асоціації Юристів
Новини

Депутати-свободівці та представники юридичної служби Всеукраїнського об'єднання "Свобода" взяли участь у 34 конференції Українсько-Американської Асоціації Юристів (UABA). Про це повідомив член делегації, депутат Львівської міськради Андріян Гутник. До складу делегації також увійшли голова Юридичної служби ВО "Свобода", депутат Львівської міської ради Олег Махніцький, представники Юридичної служби Олег Бондарчук та Сидір Кізін. Поїздка тривала 14 робочих днів, в рамках якої депутати відвідали Нью-Йорк (США) та Канкун (Мексика). 

 
Українсько-Американська Асоціація Юристів є національною асоціацією, яка була створена 1977 року. Її членами є американські судді, адвокати і студенти юридичних факультетів США українського походження, і ті американські адвокати, які цікавляться українськими справами. 
 
Під час конференції свободівці долучилися до обговорення роботи Лівітського інституту міжнародного розвитку – організації, яка займається розширенням знань змагальності судових процесів юристів як критичного механізму для забезпечення демократичних і особистих свобод в Україні та можливості для українських адвокатів. 
 
"За круглим столом ми обговорили українські професійні організації в діаспорі, їхні проблеми та шляхи вирішення. Також розглянули питання щодо забезпечення іноземних арбітражних і судових рішень суду в Україні та українських арбітражних і судових рішень суду в США. Цей візит обов'язково повинен мати практичне продовження. Він є підґрунтям форуму для зв'язку між українськими та американськими юристами. Інформацію, яку ми отримали в США, можна впровадити в судових і арбітражних процесах в Україні, зокрема у м. Львові. Необхідно застосовувати знання і досвід кожної професії, щоб просунути інтереси українсько-американського співтовариства. Варто сприяти діяльності українських юристів, розвивати юридичну професію в Україні, щоб досягнути найвищих цілей у себе на Батьківщині, в інтересах професії, української громади в Америці, громадськості в цілому", – повідомив свободівець Андріян Гутник.
 
Керівник юридичної служби ВО "Свобода" Олег Махніцький висловив думку про створення представництва UABA у Львові та Києві."Ця конференція забезпечила розширення можливостей моніторингу зі сторони правових та правозахисних кіл США та інших демократичних країн за процесами, які відбуваються в Україні. Йдеться про звуження прав і свобод громадян на мирні зібрання, нівелювання статусу та реальних повноважень судової влади в Україні, проблеми здійснення правосуддя і виконання судових рішень в Україні", – додав керівник Юридичної служби ВО "Свобода" Олег Махніцький.