«Вітчизна у небезпеці», - Ярослав Музичко, депутат ЛМР
Новини

Депутат Львівської міської ради від фракції «Фронт Змін» Ярослав Музичко звернувся до президента України Віктора Януковича з вимогою накласти президентське вето на прийнятий Верховною Радою України 3 листопада 2011 року проект Закону №6342 «Про внесення змін до Закону України «Про телебачення та радіомовлення» (щодо приведення у відповідність із вимогами Європейської Конвенції про транскордонне телебачення до програмної концепції мовлення)».

 
За словами Ярослава Музичка, 3 листопада 2011 року Верховна Рада України здійснила антиукраїнський крок, прийнявши у другому читанні та в цілому Закон №6342. 
 
«Сама назва Закону (та частина, яка в дужках) не відповідає його змістові, а посилання на Європейську Конвенцію про транскордонне телебачення є законодавчою маніпуляцією. Новий закон приймається в інтересах виключно іноземного, зокрема російського, шоу-бізнесу та іноземних власників ЗМІ. Таке злочинне рішення спрямоване проти національної культури та інформаційного простору, порушує мовні права українців. Це призведе до фактичного витіснення національної аудіовізуальної продукції з радіо та телебачення, які є головними інформаційними, культурно-розважальними та пізнавальними джерелами для українського суспільства», - зазначив Ярослав Музичко.
 
Депутат стверджує, що зараз українці як ніколи близько знаходяться на краю прірви втрати незалежності нашої держави. 
 
«Зашморг затискається з кожним днем все сильніше. Сьогодні, ми, Український народ, маємо російськомовну сторінку в паспорті, нам пропонують двомовність, нас намагаються обмежити квотами на українську пісню та українське слово, нам хочуть змінити українську гривню на російський рубль. А завтра нас приєднають до Російської Федерації, в кращому випадку, як автономну область», - йдеться у зверненні.
 
Під час пленарного засідання Львівської міської ради депутати підтримали дане звернення.