"Для мене, як і для багатьох співгромадян важливим є вшанування пам'яті героїв, які полягли захищаючи свою Батьківщину", - Василь Павлюк, секретар ЛМР
Новини

Під час засідання виконавчого комітету Львівської міської ради, Секретар Львівської міської ради Василь Павлюк наголосив на необхідності оплатити з міського бюджету лише розміщення соціальної реклами з нагоди Дня Героїв, 10 травня, а не радянського Дня перемоги, - 9 травня.

 
 «Розташування білбордів, які  вітали б львів’ян із святом попередньої окупаційної епохи є неприпустимим. Святкування дня перемоги над нацизмом, за радянською традицією не є доцільним через неоднозначні тлумачення як ролі української нації у ході Другої світової війни, так і наслідків цієї війни для українців. Відзначення закінчення Другої Світової, за традицією країн Західної Європи, відбувається 8 травня, — в день капітуляції Німеччини, для нас прийнятне, бо Україна ще довго потерпала від червоної чуми. Саме тому ми підтримуємо ініціативу відзначення саме Дня Героїв 10 травня на честь усіх людей, які полягли захищаючи нашу Батьківщину. Українці, на мою думку, повинні вшановувати представників усіх націй, які боролися за волю України», -  каже секретар Львівської міської ради Василь Павлюк.

Відділ інформаційної політики секретаріату ради