Комісія інженерного господарства транспорту та зв’язку сприяє вирішенню транспортних проблем львів’ян
Новини

В рамках проекту «Аналіз місцевої політики у сфері забезпечення якості послуг із перевезення пасажирів на автобусних маршрутах, що працюють у режимі маршрутного таксі у Львові» відбувся круглий стіл на тему «Проблеми якості перевезень маршрутними таксі м. Львова та способи їх вирішити».

 

Голова постійної депутатської комісії інженерного господарства транспорту та зв’язку Львівської міської ради Іван Гриндаповідомив, — «У Львові проблема якості транспортних послуг існує давно, і справа її вирішення є однією із першочергових. За попередньої каденції намагання перевізників вирішити численні проблеми спільно із владою були марними. Тепер ми налагоджуємо співпрацю між управлінцями, депутатами та організаціями які надають транспортні послуги львів’янам. Обнадіює те, що  новий начальник управління транспорту та його заступник не займаються відписками, а працюють для вирішення проблем транспорту в місті».

Іван Гриндазакликав мешканців міста повідомляти про невідповідності у графіку руху маршрутних транспортних засобів та порушення водіями правил дорожнього руху. Зокрема він наголосив на необхідності повідомляти про факти куріння водіями під час виконання рейсів.

Зокрема, Іван Гринда, зазначив, — «Ще минулої зими працівники автотранспортних підприємств  масово порушували графіки руху маршруток, внаслідок чого, львів’яни після 22-гої години практично не могли добратися до віддалених районів міста. У нас є багато фактів, що це підтверджують. Я впевнений, що цього року таких порушень не буде, адже ми налагодили тісну співпрацю із перевізниками, - запрошуємо їх на засідання комісії та спільно вирішуємо проблеми. Лише спільна, злагоджена діяльність управління транспорту, депутатської комісії та громади міста здатна спричинити суттєві покращення у роботі громадського транспорту. Ми працюватимемо для того аби транспорт у майбутньому був комунальним, попри те, що це є надзвичайно дорого, це б допомогло вирішити значну частину транспортних проблем міста».