Ігор Гладиш звернувся до мера із питанням щодо розширення територіальних меж Львова
Новини

Питання щодо розширення меж міста підняв під час сьогоднішньої сесії ЛМР депутат Львівської міської ради від фракції Партії регіонів Ігор Гладиш.

«Сьогодні у Львові надзвичайно гостро відчувається дефіцит ресурсів для розвитку міста. Існує затверджений генеральний план міста, зокрема територій для житлового будівництва, а саме індивідуального бракує. Аналогічна ситуація із земельними ділянками для розвитку промисловості, їх просто обмаль. Наразі залишається проблема із визначенням земельної ділянки для міського цвинтаря, сміттєпереробного заводу, рекреаційних територій для відпочинку мешканців та гостей Львова. Названі питання   необхідно вирішувати, не очікуючи нагнітань у соціумі. Адже в цьому і полягає наша спільна робота для громади міста», - йдеться у зверненні депутата.
 
Відтак, депутат запропонував створити робочу групу з досконалого вивчення зазначених напрямків, акцентуючи увагу на розширенні меж Львова.
 
Дана група, куди мали б увійти депутати Львівської міської ради, фахівці у сферах земельних ресурсів, будівництва, архітектури міської ради , має напрацювати і згодом представити для міста документ, який демонструє правовий механізм взаємодії Львова, як міста макропростору з довколишніми селами - мікропростору.
 
«Адже всі ми чудово розуміємо: для того, аби Львів і далі потужно розвивався, потрібна єдина політика у питанні розширення територіальних меж. Досягнення взаємодії на всіх рівнях : Львів – селищні ради, принесе колосальні прибутки для громади міста», - каже депутат.
 
Напрацьований проект робочої групи, затверджений депутатським корпусом, Ігор Гладиш пропонує скерувати до Міністерства регіональної політики для отримання державного фінансування правового проекту з розширення меж міста.