Депутат ЛМР захищає права львів’ян
Новини

Мешканці будинку на проспекті Чорновола, 99 звернулися до депутата-мажоритарника Любомира Мельничука по допомогу. За інформацією мешканців, один підприємець приватизував у будинку 98 метрів площі без згоди мешканців та планує перебудувати приміщення загального користування.

 
Голова постійної комісії депутатської діяльності та законності Львівської міської ради Любомир Мельничук повідомив, —«Я довідався про існуючу проблему після звернення виборців. Провівши перевірку документації, виявилось, що є погодження на одні реконструкції, а насправді підприємець реконструює зовсім інше».
 
Завдяки активній позиції громади підприємця зобов’язали призупинити усі роботи, написати гарантійні листи та взяти на себе інвестиційні зобов’язання. Згідно цих зобов’язань у будинку не має бути розважальних закладів, не продаватимуть алкоголь та працюватимуть не порушуючи громадський спокій. Підприємець обіцяє зробити частковий ремонт у під’їзді та подбати про освітлення прибудинкової території. 
 
Депутат Львівської міської ради від ВО «Свобода»  Любомир Мельничук запевнив,— «Ми будемо активно слідкувати за ситуацією, тому що підприємець повинен розуміти, що йому жити з цими людьми. Дії підприємця не повинні створювати жодних незручностей для мешканців будинку, серед яких чимало людей із вадами зору».