Виконавчі органи погодилися відключити будинок №3, що на вул. Корінній від центрального опалення
Новини

 У Львові відбулося виїзне засідання постійної депутатської комісії житлової політики Львівської міської ради щодо звернення мешканців будинку №3, що на вул. Корінній щодо відключення їхнього будинку від центрального опалення. Участь у засіданні взяли представники міжвідомчої комісії ЛМР по від’єднанню від центрального опалення, ЛМКП «Львівтеплоенерго», ЛКП «Балатон - 409» та посадовці управління житлово-комунального господарства. Чиновники Шевченківської районної адміністрації проігнорували запрошення депутатів.

 

Як повідомив депутат постійної депутатської комісії житлової політики Андрій Яворський,мешканці вже не перший рік потерпають через погане опалення в будинку, тому створили ініціативну групу щоб  від’єднатися від центрального опалення.

«Львівтеплоенерго» подає тепло до будинку, але через його певну розбалансованість: непромитість батарей і частково через те, що в певних квартирах є автономне опалення, зимою, вже вкотре, перед деякими мешканцями постала проблема недостатнього обігріву осель. Городяни скаржилися до відповідних виконавчих органів на погане опалення в їхньому будинку, проте посадовці ніяких відповідних дій не вчиняли. Мешканці створили ініціативну групу щоб від’єднатися від центрального опалення, та ці прагнення не вдалося зреалізувати через негативну позицію чиновників.», – зазначив Андрій Яворський.

Зі слів голови комісії житлової політики, свободівець Ігоря Сільвестра представники виконавчих органів влади погодилися від'єднати від центрального опалення деякі квартири будинку та встановити в них автономне опалення.

«З моєї ініціативи вдалося організувати виїзд комісії житлової політики на яку запросили журналістів та представників органів виконавчої влади. Городяни та посадовці дійшли спільної позиції, що від’єднання від центрального опалення деяких помешкань здійснити технічно можливо. Окрім цього, представники міжвідомчої комісії пообіцяли, що вже в середині наступного тижня проведуть засідання, на якому нададуть дозвіл мешканцям будинку збирати технічну документацію на облаштування у своїх квартирах індивідуального опалення. Депутати-свободівці візьмуть участь в засіданні цієї комісії, куди запрошуємо мешканців і журналістів задля ухвалення позитивного рішення. На період підготовки цих документів «Свобода» пропонує мешканцям, аби не платити за послуги яких насправді немає, складати акти фіксації відсутності тепла в батареях», – зазначив депутат-свободівець Ігор Сільвестер