Депутати шукають винуватців дводенного сміттєвого колапсу
Новини

Відбулося засідання  депутатської комісії інженерного господарства транспорту спільно з комісією депутатської діяльності та законності. На засідання були запрошенні керівники районних адміністрацій міста Львова. Основним питанням було не вивезення сміття 22 та 23 жовтня.

Голова постійної депутатської комісії депутатської діяльності та законності Любомир Мальничук повідомив, — «На засідання не з’явилися представники адміністрацій, натомість прийшов перший заступник міського голови Львова Олег Синютка. Стосовно фактів наведених представниками комісій щодо не вивезення твердих побутових відходів, грубого порушення Закону України, який зобов’язує директорів ЛКП та інших господарюючих суб’єктів забезпечувати вивезення твердих побутових відхотів, перший заступник міського голови повідомив, що йому невідомо про вчинення дій із запобігання виникненню такої ситуації. У нас є факти, які підтверджують письмові повідомлення директорів комунальних підприємств міста до керівників підприємств які здійснюють вивіз сміття із повідомленням про можливі труднощі із оплатою рахунків за вивіз сміття. Відповідно протягом двох днів сміття у Львові не вивозилося».

«Ми хотіли довідатися. які дії вчиняли директори ЛКП та голови районних адміністрацій для уникнення екологічної катастрофи протягом днів, коли у Львові не вивозили сміття. Така бездіяльність може кваліфікуватися як злочинна. Ця ситуація була спровокована директорами ЛКП, які на свій розсуд потрактували ухвалу Львівської міської ради. Комісія вирішила звернутися до підприємств які вивозять сміття, голів районних адміністрацій,  санепідемстанції  та прокуратури міста, аби вони дали свою оцінку законності дій посадових осібҐ причетних до припинення вивезення сміття у Львові протягом двох днів».— повідомив Любомир Мельничук.