Депутати – свободівці пропонують назвати летовище у Львові іменем Степана Бандери.
Новини

 

Під час пленарного засідання сесії Львівської міської ради  депутати проголосували за звернення голови фракції Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Руслан Кошулинського, який  запропонував звернутися   до прем’єр –міністра України Миколи Азарова з вимогою присвоїти новозведеному міському літовищу ім’я Провідника українських націоналістів – Степана Бандери.

 
Подаємо текст звернення повністю:
Звернення
 
 
 
На зустрічах депутатів Львівської міської ради від Всеукраїнського об’єднання «Свобода» з мешканцями м. Львова, городяни озвучили пропозицію щодо назви новозведеного міського летовища. Мешканці запропонували назвати міський аеропорт іменем Провідника українських націоналістів - Степана Бандери.
 
 
Практика присвоєння імен національних героїв  важливим інфраструктурним об’єктам є загальновідомою та поширеною у світі – аеропорт де Голля у Парижі , аеропорт Ататюрка у Стамбулі, аеропорт Джона Кеннеді у Нью – Йорку тощо. 
 
 
Степан Бандера для мільйонів українців мав вартість цілої армії, слава його революційних чинів впливала на українську націю із велетенською назламною силою. Проте сучасні  парламентарі та урядовці, які впродовж майже 20-ти років від дня проголошення незалежності, так і не сформували ідеології державного забезпечення і не навчилися розуміти поняття «національна ідея»  та «національна пам’ять». 
 
 
Тому ми, депутати фракції ВО «Свобода» у Львівській міській раді, керуючись волею громади та ст. ст. 2, 3 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 2, 10, 12 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», вимагаємо  присвоїти новозведеному міському летовищу у Львові ім’я Провідника української нації – Степана Бандери, адже це відповідатиме патріотичному духу територіальної громади міста Львова.