Голова постійної депутатської комісії інженерного господарства, транспорту і зв’язку ЛМР Іван Гринда взяв участь у Форумі мерів, що відбувся у Львові
Новини

Голова постійної депутатської комісії інженерного господарства, транспорту і зв’язку ЛМР Іван Гринда взяв участь у  Форумі мерів, що відбувся у Львові


«Такий форум – це унікальна нагода для мерів та представників громад різних міст поділитись дієвими механізмами вирішення актуальних проблем та спільно обговорити нові модулі співпраці. Основною проблемою нашого міста є те, що міський бюджет є мізерним, а потреби в ремонтах доріг, будинків,  закладів освіти та охорони здоров’я  надзвичайно великі.  У місті необхідно створювати нові робочі місця,  особливо у галузях машинобудування, легкої промисловості. Основне завдання українських міст - зробити все, щоб світові бренди були  в Україні, зокрема у Львов,- розповів Іван Гринда.

У Форумі мерів взяли участь: колишній мер міста Сіеттл (США) Грегорі Нікелс, міський голова Львова Андрій Садовий, мери Хмельницького, Черкас, Вінниці.

Під час форуму присутні мали змогу ознайомитися із кращими практиками побудови взаємодії міст із громадою та по-новому оцінити значення співпраці органів місцевого самоврядування з громадськими об’єднаннями  задля ефективного розвитку міст.