Юрій Михальчишин: "Свобода" не допустить необдуманих скорочень працівників трамвайного депо №1
Новини

Нещодавно у трамвайному депо № 1 мала відбутися зустріч представників міської влади з колективом депо з приводу його майбутньої ліквідації. Працівники зібралися на зустріч, проте керівництво її зірвало. Як повідомили працівники трудового колективу, зустріч перенесли на 13 жовтня. Вони припускають, що керівництво "Львівелектротрансу" побоюється вести діалог з працівниками депо, адже їхня проблема набула резонансу і на зустріч прибуло чимало представників ЗМІ.

 
Були присутні й депутати Львівської міської ради від фракції Всеукраїнського об'єднання "Свобода" - заступник голови комісії депутатської діяльности та законности Львівської міської ради Юрій Михальчишин та член постійної депутатської комісії інженерного господарства, транспорту і зв'язку свободівець Ігор Ничай. Юрій Михальчишин, спілкуючись із працівниками, зазначив: "Свобода" не дозволить закрити депо і відчужити комунальну власність та не допустить необдуманих звільнень.
 
"Будь-яке відчуження комунального майна без ухвали сесії міської ради не відбудеться, а депутати-свободівці не голосуватимуть за таке рішення. Ми вимагатимемо провести обговорення реструктуризації персоналу депо з депутатами та представниками профкому. Обов'язково необхідно вивчити штатний розпис адміністративного персоналу "Львівелектротрансу". "Свобода" не допустить необдуманих скорочень. На сесію 20 жовтня ми викличемо директора "Львівелектротрансу", аби він прозвітував про діяльність та озвучив плани реструктуризації перед депутатами. Також запросимо представників профспілки депо No1", - заявив на зустрічі з працівниками депо свободівець Юрій Михальчишин.
.
 
 

Коментарі 

 
-1 #1 марян 18.10.2011 15:27
йому повір,себе обдури. Ганьба !!!
У Вас влада,а говорити і так обманювати гріх!
Цитувати