У Львівській міській раді відбулось засідання спеціально створеної комісії щодо функціонування клубу «Рафінад Піпл»
Новини
4 лютого відбулося засідання комісії для врегулювання проблемних питань функціонування денно-нічного клубу «Рафінад Піпл» у приміщенні житлового будинку  №1 на вул. С. Руданського.
 
Комісія складалася із начальника директора департаменту економічної політики ЛМР І. Кулинич, начальника відділу торгівлі та тендерних закупівель управління економіки департаменту економічної політики міської ради, голови Галицької районної адміністрації, начальника юридичного управління та депутатів львівської міської ради А. Країнського та Ю. Кужелюк. Головував на засіданні секретар Львівської міської ради Василь Павлюк.
 
У роботі комісії також взяли участь представники Галицького РВ МНС, представник Галицького РВ МУ ГУ МВСУ у Львівській області, мешканці будинку по вул. Руданського, 1, які скаржаться на порушення їхніх прав та представники клубу «Рафінад Піпл».
 
Під час засідання, комісія заслухала усі конфліктуючі сторони, — співвласника клубу «Рафінад Піпл» Павла Шерстюка про організацію роботи клубу та створену у ньому звукоізоляційну систему, а також скарги мешканців будинку на порушення їхніх прав та інтересів у зв’язку із функціонуванням клубу. 
 
Комісія вирішила провести ще одне засідання, яке б мало розставити усі крапки над «і».
 
Василь Павлюк, головуючий комісії, запропонував провести виїзне засідання комісії у складі секретаря львівської міської ради, депутатів та представників СЕС аби провести заміри шуму у квартирах мешканців будинку, в якому розташовано нічний клуб. Про час проведення виїзного засідання не буде попереджено ані мешканців, ані працівників клубу.
 
«Ми врахуємо інтереси усіх – і мешканців будинку, і платників податків – власників закладу. Або мешканці будинку та власники закладу дійдуть згоди та порозуміння самостійно, або ж комісії доведеться вживати заходів для вирішення конфлікту. Права усіх учасників конфлікту мають бути захищені», - зазначив голова комісії, секретар Львівської міської ради Василь Павлюк.

Відділ інформаційної політики секретаріату ради