Любомир Мельничук: Депутати вимагають створити громадські комісії для контролю роботи органів міської ради
Новини

Комісія депутатської діяльності та законності Львівської міської ради ухвалила рішення рекомендувати міському голові утворити при виконавчих органах міської влади громадські комісії, які контролюватимуть діяльність виконавчих органів ЛМР. Про це 15 вересня 2011 року повідомив голова комісії свободівець Любомир Мельничук.

Ще указом Президента В. Ющенка "Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики" від 15.02.2005 передбачено механізм впливу громади на виконавчі органи міської ради. Проте, у Львівській міській раді контрольну комісію ще досі не створено.

"Дивно, що міський голова Львова не вжив жодних заходів для реального впливу громадськості на роботу виконавчих органів влади. Переваги утворення таких комісій очевидні – це додатковий інструмент контролю громади міста за безпосередньою діяльністю чиновників, можливість напрацювання різноманітних програм, наприклад, із залучення інвестицій чи покращення умов ведення бізнесу. Окрім цього, постійний діалог із громадою сприятиме прозорості, відкритості та узгодженості у розв'язанні проблем міста. Тому наша комісія наполягає на утворенні профільних комісій з видів діяльності, відповідно до повноважень певних управлінь чи відділів",– зазначив депутат Любомир Мельничук.Комісія депутатської діяльності та законності Львівської міської ради ухвалила рішення рекомендувати міському голові утворити при виконавчих органах міської влади громадські комісії, які контролюватимуть діяльність виконавчих органів ЛМР. Про це 15 вересня 2011 року повідомив голова комісії свободівець Любомир Мельничук.