Ігор Гладиш, депутат ЛМР, преміюватиме найкращих студентів у сфері туризму
Новини

Ігор Гладиш, депутат Львівської міської ради, привітав студентів та викладачів Львівського регіонального інституту державного управління при президентові України з початком нового навчального року та Днем знань.

 
«День Знань завжди урочистий і хвилюючий для викладачів, батьків, та  студентів. Адже  з цього моменту починається  цікавий та одночасно нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень  та  набуття неоціненного досвіду. З початком навчального року кожний робитиме свої перші кроки до самостійного життя. Бажаю всім, хто прагне підкорити вершини істини і при цьому досягти омріяної мети, в першу чергу віри у власні сили,студентської  вдачі, терпіння, великої працездатності у славу нашої з Вами держави.
 
Переконаний, що ваші здібності, наполегливість стануть запорукою успіхів. А сприятимуть цьому високі стандарти Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при президентові України», - сказав у привітальній промові депутат.
 
Також Ігор Гладиш від себе, як депутата Львівської міської ради, започаткував премію, яку  щорічно буде отримувати найкращій першокурсник, який  отримає пальму першості в знаннях у сфері туризму.
 
Премія буде вручатись щорічно в кінці навчального року, а її домінантом буде визнано студента, який за підсумками рейтингу успішності посяде перше місце.
 
«Знання – це життя,  і стимулювання студентів до отримання цих знань, на мою думку, є моїм обов’язком. Тим більше, Львів є туристичною перлиною України і тому фахові кадри у сфері туризму – це наше капіталовкладення в розбудову Львова», – зазначив Ігор Гладиш.