Французький вересень у Львові
Новини

Львів зустрічає «Французький вересень». Беручи до уваги щорічний успіх Французької весни у Львові, що об’єднала понад 10 000 глядачів, Альянс Франсез м. Львова влаштує для львів’ян низку культурних заходів. 

 
Усі події відбуватимуться протягом вересня. Зокрема, на львів’ян чекає джазовий концерт, виставка фотографій, кулінарне ательє, гра в петанк, майстер-класи з французької мови. 
 
Детальніше про «Французький вересень» розкажуть під час прес-конференції, що відбудеться 6 вересня о 12.00 год. в приміщенні малої сесійної зали Львівської міської ради (230 каб.). На прес-конференції будуть присутні: Наталія Демчук , президент «Альянс Франсез», Жером Ванне пен, директор «Альянс Франсез», представник Посольства Франції у Львові, а також представники Львівської міської ради.
 

Надаємо програму заходів, що відбудуться в рамках «Французького вересеня»

Фотовиставка «Мені 20 років в моїй країні»
Вівторок, 6 вересня о 18.00  
Альянс Франсез м. Львова

В  травні 2010, Фундація «Альянс Франсез» м. Парижа в партнерстві з журналом  «Courrier International» вперше організувала міжнародний конкурс фотографій  « Мені 20 років в моїй країні ». Партнерами проекту стали Луї Вітон,  PICTO  або журнал  Полька, а  такі відомі особистості як Кентен Бажак, Ан де Елінг, Філіп Тюро-Данжен та Жан-Мішель Джіан погодились бути членами журі. У конкурсі взяли участь більш ніж 120 Альянс Франсез із 60 країн світу. Почесне друге місце посів львів’янин Петро Задорожній.  

Французька мова
Запис на курси в Альянс Франсез розпочинається 1 вересня, початок занять -  12 вересня. 

Джаз
Тріо «Марі»
Понеділок, 19 вересня o 19.00
Львівська філармонія
Молодий трубач, що працює протягом кількох років, розпочав працювати в стилі боп у біг бенді… Фаб`єн Марі знаходить натхнення у  таких джазових музикантів як Діжі Грай, Кенні Дорам, Рей Браянт, Френк Фостер... та інших легенд джазу.  Фаб`єн Марі вважає, що для того, щоб стати розумним і креативним, треба мати смак і знання минулого .  LE MONDE

Гра в петанк
Субота, 24 вересня o 14.00
Спортивний майданчик біля Порохової вежі

Французькі дні в «Кінг Кросі»
Майстер-класи  з французької мови, гра в  петанк для дітей, конкурс малюнку  «Намалюй мені Францію», дегустація сирів, французька музика.
Неділя, 11 та 18 вересня

Маленька ніч короткого метру
П’ятниця, 30 вересня o 23.00, кінотеатр «Кінопалац», вул. Театральна, 22