У Львові відкрили новий храм
Новини

У місті Львові (на розі вулиць Конотопська-Природна) відбулося відкриття храму святого Володимира, на яке були запрошені депутати Львівської міської ради від Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Ігор Сільвестер та Ярослав Тістик.

Як зазначив депутат Львівської міської ради Ярослав Тістик, на сесії міськради з ініціативи свободівців було затверджено ухвалу про погодження місії "Центр студентського капеланства" Української греко-католицької Церкви проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та їх надання на розі вулиць Конотопська-Природна.
 
"До мене звернувся настоятель храму Володимира, а також меценати з проханням долучитися до будівництва та посприяти у відведенні земельної ділянки під храм. Розглянувши їх звернення, та, беручи до уваги ухвалу міськради від 17 лютого 2011 року "Про погодження місії "Центр студентського капеланства" Української греко-католицької Церкви місця розташування земельних ділянок та надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок під храм, фракція "Свободи" у Львівській міськраді ініціювала ухвалу про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та надання земельних ділянок на розі вул. Конотопська-Природна для будівництва та обслуговування студентського храму", – зазначив свободівець Ярослав Тістик.
 
 Депутат Львівської міської ради Ігор Сільвестер переконаний, що тепер студенти зможуть частіше відвідувати церкву, адже храм розташований біля студентського містечка Національного Лісотехнічного університету.
 
"Оскільки церква розташована біля гуртожитків лісотехнічного університету, то я впевнений, що велика кількість студентів ходитиме туди. З огляду на духовний занепад нашого суспільства, відкриття нових храмів сприятиме поширенню християнських цінностей і відновленню його духовних традицій", – додав Ігор Сільвестер.