«Свобода» вимагає провести інвентаризацію земель Львова
Новини

Голова постійної депутатської комісії економічної політики та підприємництва у Львівській міській раді Андрій Хомицький звернувся до міського голови з вимогою провести інвентаризацію львівських земель, які знаходяться в оренді недобросовісних інвесторів.
 
Зокрема депутат вимагає перевірити використання економічних ресурсів комунальної власності громади м. Львова.
 
"Необхідно провести інвентаризацію всіх земельних ділянок, наданих на будівництво під комерційні інвестиційні проекти, адже часто на цих територіях жодного впровадження проекту не відбувається – земельні ресурси простоюють або їх взагалі намагаються передати в суборенду", - повідомив Андрій Хомицький.
 
Як зазначає Андрій Хомицький, Львівська міська рада ще в 2007 році своєю ухвалою надала ТзОВ "Агенція Європростір" площу 1,1170 га в оренду терміном на 10 років для розміщення спортивно-рекреаційного комплексу за функцією використання - землі комерції; 1,3348 га в оренду терміном на 10 років для розміщення готелю за функцією використання - землі комерції; 0,2121 га в оренду терміном на 10 років для розміщення ресторанно-відпочинкового комплексу за функцією використання - землі комерції.
 
"Проте сьогодні підприємство намагається передати ці землі в суборенду. Тому я вимагаю від міського голови надати мені перелік всіх земельних ділянок, які виділила Львівська міськрада для здійснення інвестиційних проектів, щоб ми могли вжити дії щодо недобросовісних інвесторів", - додав депутат Львівської міської ради Андрій Хомицький.
 

Коментарі 

 
0 #1 Ольга 26.07.2011 12:30
Взагалі то, Фронт Змін вже давно про це говорить, але чому про це від "Свободи" новина пішла - невідомо.
Цитувати