Львівська міськрада вимагає від Президента припинити впровадження ювенальної юстиції
Новини

На першому пленарному  засідання  4-ї сесії Львівської міської ради 6-го скликання з ініціативи депутата фракції Всеукраїнського об'єднання "Свобода" у Львівській міській раді Лариси Василишин рада ухвалила звернення до Президента України та Верховної Ради України із вимогою припинити експериментальне та пілотне впровадження системи ювенальної юстиції на території України.

Подаємо повний текст заяви:

"На звернення Львівських громадських організацій ми, депутати Львівської міської ради, заявляємо про наше негативне ставлення щодо утвердження на державному рівні диктатури антицінностей, які руйнують українські виховні традиції. За останні десятиріччя українське сімейне виховання зазнає деформацій і втрат, глибинного руйнування психіки українців, завдячуючи пілотним проектам кримінальної (ювенальної) юстиції в Україні. На неодноразові звернення українців до владних структур щодо заборони впровадження на державному рівні Концепції ювенальної юстиції в Україні наказ Міністерства юстиції України № 198/7 від 16.03.2010 року було скасовано, проте, на вимогу зарубіжних держав та з метою приведення у відповідність до європейських та міжнародних стандартів системи виховання дітей, сьогодні знову постало питання впровадження в Україні ювенальних технологій, які несуть загрозу українській Нації.

Сьогодні розпорядчим документом Міністерства юстиції України №491/7 від 27.05.2010 року створено робочу групу з впровадження системи кримінальної юстиції щодо неповнолітніх в Україні, де, незважаючи на зміну назви – з "ювенальна" на "кримінальна юстиція" – знову намагаються запровадити в Україні ювенальні технології. Новостворений загальнодержавний документ, змінивши назву, не змінив суті. На затвердження Верховною Радою вкотре постануть загальнодержавні документи антиукраїнського змісту! Гонитва за європейськими виховними стандартами загрожує самознищенням української Нації!

Основною метою нових світових реформ у захисті прав дітей є знищення суспільного інституту сім'ї. Українців змушують відмовитися від "застарілих сімейних стереотипів". Невід'ємною ознакою ювенальних технологій є можливість відібрати дитину у рідної сім'ї за надуманими причинами, дітям нав'язується недовіра та неповага до батьків, ЗМІ готують щоденно суспільну свідомість до нових стандартів вилучення дітей із родин, обговорюється тема насильства батьків над дітьми.

Вважаємо за необхідне наголосити, що система українського виховання формується як національна. Репутація сім'ї в Україні завше цінувалася вище за майновий стан. Сім'я – святиня людського духу, де навіть під час кризи зберігаються любов, вірність, чесність, сумління, взаємна повага. Громадська думка міцно береже цілісність сім'ї. Лише у сім'ї як джерелі продовження життя нації, є запорука гідного виховання українських дітей. Відповідно до ст. 32 Конституції України та з метою збереження цілісності українського народу, нації, держави, звертаємося до Президента України та депутатів Верховної Ради підійти з розумінням до розгляду новоствореного законопроекту та вимагаємо припинити експериментальне та пілотне впровадження системи кримінальної (ювенальної) юстиції на території України".