Львівські депутати хочуть знати, чи виплатила фірма «АЙПІЕЛ» компенсацію за самозахоплення землі
Новини

УЛьвові відбулося друге засідання тимчасової комісії для визначення вартостікомпенсаційних витрат за користування ТзОВ "АЙПІЕЛ" земельною ділянкою на території ринку "Південний" та за самочинну забудову на вул. Щирецькій, 36.

Як повідомив голова тимчасової комісії свободівець Олег Махніцький, комісія ухвалила рішення звернутися до міського голови і до прокуратури щодо перевірки факту зловживань при видачі технічних умов ТзОВ "АЙПІЕЛ" з боку "Львівводоканал", "Львівгаз" та "Львівобленерго".

"У Львові процвітає самочинне захоплення земель та незаконне будівництво. Яскравим прикладом є забудова на вул. Щиренькій, 36, та захоплення ТзОВ "АЙПІЕЛ" земельної ділянки на території ринку "Південний". Ще в 1994 та 1996 роках "Львівводоканал" на прохання ТзОВ "АЙПІЕЛ" вносив зміни для збільшення обсягів водопостачання. Постає запитання, на яких підставах збільшували обсяги водопостачання, якщо в цієї фірми не було дозволів на забудову? Тому ми вирішили звернутися до міського голови з вимогою провести службове розслідування по фактах зловживань з боку "Львівводоканалу". Паралельно ми звернулися до прокуратури, щоби перевірили зловживання під час надання технічних умов "Львівгазом" та "Львівобленерго". Ми зобов'язали директора департаменту економічної політики Львівської міської ради Ірину Кулинич звернутися в СЕС, МНС та до пожежників з вимогою, щоби ті надали копії всіх погоджень на об'єкти, які займає ринок з 1996 року. Також ми вирішили звернутися в Інспекцію державного архітектурно-будівельного контролю щодо штрафних санкцій проти ТзОВ "АЙПІЕЛ". Нас цікавить, чи було ці штрафні санкції стягнено, якщо ні, то чому і який загальний обсяг штрафних санкцій за самочинне будівництво передбачено", – зазначив  голова постійної депутатської комісії  землекористування Олег Махніцький.