У Львові відбувся турнір з міні-футболу «Шкіряний м’яч»
Новини

З ініціативи Всеукраїнського об’єднання «Свободи» у Львові спільно з установами дитячо-юнацьких молодіжних клубів відбувся турнір з міні-футболу «Шкіряний м’яч» для дітей. 

Учасниками спортивних змагань стали близько 200 дітей.

"Метою проведення турніру є популяризація міні-футболу, пропагування здорового способу життя. Ми прагнемо відволікти дітей від негативного впливу вуличного середовища. Сподіваємося, що такі спортивні змаги допоможуть зменшити кількість осіб, схильних до правопорушень, виховуватимуть силові і вольові якості дітей, підвищуватимуть спортивну майстерність та турботу про здоров'я молоді – зазначив депутат Львівської міської ради Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олександр Щур

Переможці турніру отримали подарунки від депутатів-свободівців Олександра Щура та Андрія Карбовника.

«Турнір з міні-футболу «Шкіряний м’яч» намагається  залучити дітей до регулярних занять фізичною культурою та спортом, налагодження товариських стосунків між юними футболістами. Для юнаків ці змагання стали першою відповідальною пробою сил. Пам'ятними стали також голи та набрані очки, здобуті на турнірі, адже ці діти в майбутньому можуть стати гідними представниками нашого міста у великому футболі", – додав депутат Львівської міської ради від Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Андрій Карбовник.