У Львові свободівці вимагають від міського голови вжити заходів щодо незаконної діяльності ДСП «Водомір»
Новини

На черговому пленарному засіданні сесії Львівської міської ради заступник голови комісії депутатської діяльності та законності свободівець Юрій Михальчишин звернувся з депутатським запитом до міського голови з вимогою перевірити законність відновлення плати за реєстрацію лічильників води у Львові.

Як повідомив депутат, до свободівців звертаються львів'яни зі скаргами на дії дочірнього підприємства "Львівводоканалу" ДСП "Водомір".

"Люди звертаються зі скаргами на те, що "Водомір" відновлює процедуру платної реєстрації лічильників води у Львові. Свої дії керівництво підприємства пояснює рішенням Галицького районного суду від 31 травня 2011 року, в якому відмовлено у задоволенні позовних вимог прокуратури м. Львова про скасування наказу Департаменту житлового господарства та інфраструктури № 296 "Про надання платних послуг, пов'язаних з реєстрацією водолічильників ДСП "Водомір". Посилаючись на те, що, згідно з Кодексом адміністративного судочинства України, це рішення суду не набрало чинності, ДСП "Водомір" продовжує неправомірну діяльність, відновивши платну реєстрацію лічильників води у місті Львові. Тому ми вимагаємо від міського голови перевірити правомірність діяльності "Водоміру" та ухвалити в разі необхідності кадрові рішення", – зазначив депутат львівської міської ради  ВО «Свобода» Юрій Михальчишин.

 

 

Коментарі 

 
0 #2 В тємі 19.10.2011 15:58
Дебіле, помножті копійки на 800 тис. населення і будеш мати цифру
Цитувати
 
 
0 #1 Юрій1 05.07.2011 15:54
Так там же плата копійки, напевно лише вистарчає на зарплату працівників. Тоже мені поборники брудних схем...
Цитувати