22 червня до Львова на «антифашистський мітинг» їдуть єврейські організації
Новини

Комітет «Євреї проти антисемітизму», «Євреї проти Гурвіца» та інші громадські організації і партії мають намір провести 22 червня у Львові антифашистський мітинг на Пагорбі Слави.

Як стало відомо, 7.06.2011 р. до виконавчого комітету Львівської міської ради надійшло повідомлення про проведення масових заходів 22 червня 2011 р. від громадської організації – Комітету «Євреї проти антисемітизму» та «Євреї проти Гурвіца». У повідомленні цієї громадської організації зазначено, що вони  разом з іншими громадськими організаціями та політичними партіями проведуть мітинг біля Пагорбу Слави  з метою «вшанування пам’яті жертв радянського народу, загиблих від рук українських націоналістів».

Відповідну заявку ці громадські організації скерували Львівській міській раді. Захід на Пагорбі Слави у Львові «Євреї проти антисемітизму» і «Євреї проти Гурвіца» хочуть розпочати 22 червня в 4.00, завершити планують о 24.00. Також в заяві вказано, що під час заходу буде використовуватися звукопідсилювальна апаратура.

Організатори прогнозують, що в заході візьмуть участь 150 осіб.

«Користуючись підпунктом 3 пункту «б» і статтею 38 Закону України «Про місцеве самоврядування» прошу повідомити ЛДУ УМВСУ у Львівській області для забезпечення громадського порядку та безпеки учасників мітингу», – йдеться в документі.

«22 червня 2011 р. біля Пагорбу Слави громадськими об’єднаннями патріотичного спрямування заплановано проведення вшанування пам’яті українців, які загинули від рук радянських катів наприкінці червня-початку липня 1941 р. Зокрема, повідомлення про проведення масового заходу 22 червня 2011 р. до виконавчого комітету Львівської міської ради подала ЛО МГО «Сокіл». Вважаю, що проведення масових заходів 22 червня 2011 р. у м. Львові організаціями на зразок «Євреї проти антисемітизму», «Євреї проти Гурвіца» та громадськими об’єднаннями, ідейні засади діяльності яких радикально відмінні від  поглядів громади м. Львова є нічим іншим, як повторною спробою провокацій, яку не вдалось реалізувати 9 травня 2011р. проросійським та прорадянським силам. У зв’язку з цим, ми будемо вимагати від міського голови ініціювати подання позову виконавчого комітету Львівської міської ради про заборону проведення масових заходів у м. Львові  громадськими організаціями «Комітет Євреї проти антисемітизму», «Євреї проти Гурвіца» на підставі п.п. 3 п. «б» ст. 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та ст. 182 Кодексу адміністративного судочинства України», - розповів Любомир Мельничук, голова комісії депктатської діяльності та законності.