Депутати оптимізують процедуру передачі земельних ділянок у власність львів’ян
Новини

Відбулася прес-конференція голови постійної депутатської комісії землекористування Олега Махніцького з питань нового положення про надання земельних ділянок у приватну власність та користування фізичним особам.

 
Депутат повідомив, що впровадження нового положення про надання земельних ділянок у приватну власність та користування фізичним особам значно спростить процес підготовки та збору документів для приватизації.
 
«Ми вже підготували технічний проект цього положення, він ще потребує ряду доопрацювань, консультацій та погодження з управлінням природних ресурсів та регулювання земельних відносин та управлінням архітектури та з управлінням держкомзему у Львові. В положенні ми передбачимо  вичерпний перелік усіх необхідних документів, які повинні подавати громадяни. Це необхідно для уникнення зловживань та корупційних дій збоку чиновників. У положенні ми передбачимо конкретні терміни, протегом яких розглядатимуть заяви громадян та погоджуватимуть їх або надаватимуть вмотивовані відмови», — зазначив голова постійної депутатської комісії землекористування Олег Махніцький.

Відділ інформаційної політики секретаріату ради