За сприяння Всеукраїнського об’єднання «Свобода» у Львові в музеї Труша відбувся дитячий мистецький конкурс
Новини

Протягом березня-травня 2011 року у Художньо-меморіальному музеї Івана Труша – відділенні Національного музею імені Андрея Шептицького – за сприяння Всеукраїнського об'єднання "Свобода" міста Львова, відбувався дитячо-юнацький літературно-мистецький конкурс "Іван Труш у поезії та прозі. Історія одного твору".

 
Ця щорічна подія вже стала традиційною в музеї Івана Труша. На адресу музею надійшло понад півсотні учнівських та студентських робіт з різних куточків України: Львова, Львівської області (Броди, Червоноград, Радехів), Донецької області, вперше до проекту долучилась АР Крим (м. Сімферополь). Конкурсанти змагалися у чотирьох номінаціях, у кожній з яких названо переможців. Визначено також і володарку ґран-прі конкурсу – нею стала студентка ІІІ курсу факультету журналістики ЛНУ ім. Івана Франка Юлія Осим.
 
"Щорічно до нас звертається керівництво музею з проханням допомогти у підготовці цього конкурсу.  ВО «Свобода» надала фінансову підтримку у вигляді грошової премії для переможців. "Свобода" і надалі співпрацюватиме з музеєм Труша і завжди підтримуватиме починання молодих літераторів, адже така благородна справа як виховання молодих українців на творчості одного з найвідоміших українських митців, заслуговує на всебічну допомогу й підтримку", – заявив  депутат Львівської міської ради ВО "Свободи" Олександр Клюс.
 
Генеральний директор НМЛ ім. А. Шептицького, заслужений працівник культури України І.В. Кожан та Голова журі конкурсу, лауреат премії ім. Т. Шевченка, заступник директора Міжнародного інституту освіти, культури та зв'язків з діаспорою НУ "Львівська політехніка" І.М. Калинець висловили подяку  і нагородили свободівців спеціальною відзнакою.