Депутати ЛМР втрутилися у спробу незаконного виділення ділянки у Брюховичах
Новини

26 травня депутати Львівської міської ради, Мирон Кузишин та Віра Лясковська  приїхали на чергову сесію Брюховицької селищної ради. Члени комісії природокористування, охорони довкілля та благоустрою приїхали аби повідомити громаду Брюхович та депутатів про незаконність розгляду проекту рішення про передачу у користування приватним структурам земель рекреаційної зони.   

 
Депутат Львівської міської ради, Віра Лясковська зазначила: «Незважаючи на те, що територія про яку йдеться, належить до рекреаційної зони, її хотіли продати фірмам «Буддизайн» та «Новобуддизайн». Ця ситуація виходить за межі будь-якої логіки. Наша комісія звернулася разом із депутатами Брюховицької селищної ради до прокуратури із вимогою вплинути на ситуацію. Саме через протест прокурора розгляд цієї справи було призупинено, оскільки справа про цих 5 гектарів є на розгляду в суді. Ми приїхали до Брюхович аби пояснити депутатам що підтримка даного питання матиме негативні наслідки.
 
«Ми приїхали застерегти депутатів Брюховицької селищної ради від прийняття незаконного та необдуманого рішення. Землі Брюхович належать і повинні належати громаді,   Наша комісія взяла на себе зобов’язання відслідковувати усі земельні питання, які стосуватимуться рекреаційних зон у смт. Брюховичі. Наша комісія, тому звернулася до Президена України та Прем’єр-міністра, аби вони посприяли переведенню 300 гектарів брюховицьких земель у заповідний фонд, аби їх не можна було переводити у приватну власність. Минуло орієнтовно 2 місяці, відколи ми надіслали звернення, нажаль відповіді ще не отримали.» - повідомив  Львівської міської ради Мирон Кузишин.
 
«Депутатам селищної ради було відомо про те, що справа наразі перебуває у суді. Те, що це питання насмілилися включити до порядку денного сесії ми довідалися напередодні. Голова сказав, що у нього «напевно була якась мотивація». Оскільки вдалося створити навколо цієї справи суспільний резонанс, ми залучили депутатів Львівської міської ради та журналістів, думаю, що найближчим часом ця справа не буде повторно розглядатися. Думаю, що цю землю намагатимуться розбити на менші ділянки та продати якимось іншим способом. Я переконаний що це продовжуватиметься і надалі. Зам загалом є близько 20 гектарів. Ми діятимемо лише законними методами та привертали увагу громадськості аби зберегти рекреаційну зону для брюхівчан», - зазначив депутат Брюховицької селищної ради  Олег Войцеховський.

Відділ інформаційної політики секретаріату ради