Депутати-свободівці нагородили львівських школярів за вдалу участь у програмі "Шустер live"
Новини

Депутати Львівської міської ради від фракції Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Ігор Біда та Анатолій Країнський нагородили учнів львівської школи №28 за вдалий виступ у спеціальному випускові програми "Шустер live".

Слід нагадати, що 6 травня 2011 року учні Львівської школи з поглибленим вивченням німецької мови №28 взяли участь у інтелектуальній гуманітарній телегрі, разом з учнями з усіх регіонів країни. Опонентами львівських учнів були їхні однолітки з Одеси. Тема гри "Друга світова війна і сьогодення". За результатами голосування:«Народжені в Україні»за львівських школярів -80%, відповідно за одеситів 20%. "Діти війни" віддали львів'янам 84% підтримки – одеситам відповідно 16%.

"Львівські школярі потужно виступили у цій програмі, показавши ґрунтовні знання з історії та стійкість своїх переконань. Тому для нас важливо було відзначити їх несподіваними подарунками. За цими дітьми майбутнє нашої країни, її національне та економічне відродження. Їхня поведінка, аргументованість відповідей є свідченням того, що Україна є, була і буде, незважаючи на всі намагання центральної влади стерти героїчні дні наших визвольних змагань", – зазначив депутат Львівської міської ради  Анатолій Країнський