«Запровадити бізнес в Кутаїсі значно легше, ніж у Львові», - Богдан Лешневський
Новини

Після повернення з грузинського міста Кутаїсі, депутати ЛМР розповіли про спрощену процедуру запровадження бізнесу в Кутаїсі.  

 
Депутати Львівської міськради кажуть, що започаткувати свій бізнес у Грузії значно легше, ніж в Україні, адже влада спростила необхідні дозвільні процедури. 
 
«Підприємець може отримати дозвільні документи за три дні. Це починаючи від документів і закінчуючи отриманням необхідних дозволів.  Також у Грузії з повагою ставляться до іноземних інвесторів, особливо тих, які хочуть розвивати туристичний бізнес. Розвиток туристичного бізнесу зараз у Грузії є пріоритетним напрямком. У вільних економічних зонах курортно-відпочинкового призначення виділяють в оренду земельну ділянку за пільговою вартістю — 1 долар США в рік для зведення відпочинкового комплексу. Такого інвестора на п’ятнадцять років  позбавляють податку на прибуток. Підприємець сплачує лише  податки із зарплати працівників. У курортних зонах інвестори можуть безоплатно займатися гральним бізнесом. Для інших ліцензія на гральний бізнес коштує 5 мільйонів доларів», - розповів Богдан Лешневський, депутат ЛМР.