«Футбольний матч – це дружба двох міст», - зазначив Яромир Самагальський, депутат ЛМР
Новини

Між  збірними командами посадовців та депутатів міських рад Львова та Харкова відбувся товариський футбольний матч. Харківська і Львівська команди мали на меті не лише здобути перемогу для своїх міст, а й налагодити стосунки між західними та східними областями. 

 
Як зазначив  депутат Львівської міської ради Яромир Самагальський: 
«Футбольна гра була напруженою.  Харківська  команда була більше налаштована на перемогу, а Львівська команда була налаштована, в першу чергу, на товариську зустріч, а потім вже на перемогу. Мета цього матчу  - це дружба двох міст і ми її здійснили».
 
«Мета нашого футбольного матчу  - це об’єднання заходу і сходу. Ми єдині і в нас одне завдання  - це незалежність нашої рідної неньки України. Нас у Львові зустріли дуже добре і ми задоволені, що приїхали. У цьому матчі нам не важлива була перемога, а головне було відчути хвилювання вболівальників та  позитивний настрій футболістів», – розповів  депутат  Харківської міської ради  Іван Попович.
 
Футбольний матч проходив жваво та тримав у напрузі. Депутатів та посадовців з обох команд підтримували гучними вигуками вболівальники зі Львова та Харкова.
 
«Ми працюємо на благо міста Львова, тому часу  на тренування  не вистачало. У другому таймі ми зробили декілька правильних замін і  наша гра вирівнялась. Ми дуже задоволені тим, що до Львова приїхала харківська делегація, нам було приємно поспілкуватися та налагодити стосунки між заходом та сходом» – сказав  депутат Львівської міської ради Андріян Гутник.
 
Хоча перемогу отримали гості міста, львівська команда впевнена, що в гостях у Харкова  під час другого товариського матчу, 23 серпня, здобуде перемогу та привезе кубок до рідного міста.

Відділ інформаційної політики секретаріату ради