Депутати ЛМР від фракції ВО «Свобода» провели зустріч з мешканцями міста
Новини

Депутати Львівської міської ради від фракції Всеукраїнського об'єднання «Свобода» спільно з депутатом Львівської обласної ради від ВО "Свобода" Іриною Фаріон провели зустріч з городянами Шевченківського та Личаківського району Львова.

 
Свободівці прозвітували про свою роботу у міській та обласній радах, ознайомили городян з основними ухваленими рішеннями, порадились щодо розв'язання проблем їхнього району та міста загалом.
 
Заступник голови фракції ВО «Свобода» у Львівській міській раді Юрій Михальчишин заявив: «Ми відійшли від тої моделі, коли депутата бачили до виборів і перед наступними виборами. Ми хочемо працювати згідно з такою моделлю, щоб депутати від Всеукраїнського об'єднання «Свобода» були постійно серед тих, хто їх обирав. Ми ламаємо ту схему, коли депутат - частина політичної еліти, депутат – це, в першу чергу, захисник інтересів місцевої громади. Саме в інтересах захисту місцевої громади ми і працюємо останні півроку. Кожна проблема в місті Львові має своє ім'я, прізвище і по батькові. І ми називатимемо ці імена. Ми скасовуємо грабіжницьку схему перевірки лічильників «Львівводоканалом» і створимо нове ЛКП, яке працюватиме виключно з лічильниками, і кошти, які сплачують мешканці, йтимуть в міський бюджет. Ми зосереджуємо свої зусилля в напрямку створення дешевого комунального транспорту, що зменшить диктатуру приватних монополістів на цьому ринку. «Свобода» змусить кожного чиновника відповідати за свої дії, і звітувати перед вами – громадою".
 
Одним з основних питань, яке обговорювали, було погодження з городянами проекту реконструкції АС№2. На зустріч запросили представників підприємства, яке планує проводити цю реконструкцію, і мешканці могли безпосередньо поспілкуватись з підприємцями.
 
Багато говорили про громадський транспорт, зокрема, мешканці підняли питання скасованого раніше тролейбусного маршруту №1 – єдиного громадського транспорту, яким можна було дістатися з центру на Новий Львів. Депутати висловили сподівання, що до кінця травня цей маршрут буде відновлено. Розібратись пообіцяли і з власниками маршрутних таксі, котрі з власної ініціативи перестали працювати після 21.00.  Розповіли, що місто виділило 280 мільйонів грн. на закупівлю великогабаритних автобусів, які охоплять основні транспортні магістралі міста і стануть альтернативою приватним маршруткам. 
 
Багато запитань було до «мажоритарника» цього мікрорайону, голови бюджетної  депутатської комісії Яромира Самагальського. Мешканці хочуть, аби вирішили питання вивезення сміття, незаконного паркування автомобілів, знищення дитячих майданчиків. Депутат передусім радив мешканцям організовуватися і вимагати своїх прав громадою – тоді це дасть результат. Як позитивний приклад навів організацію футбольної команди на вулиці Ковельській, для якої побудували стадіон.