З ініціативи свободівців Львівська міськрада ухвалила програму сприяння розвитку бізнесу у Львові
Новини

На сесії Львівської міської ради з ініціативи свободівців рада ухвалила програму сприяння розвитку підприємництва у м. Львові на 2011-2013 роки.

 
Як повідомив голова комісії економічної політики, підприємництва, інвестицій та зовнішніх відносин Андрій Хомицький, на програму сприяння розвитку бізнесу у місті Львові з місцевого бюджету передбачено загалом 6 млн. грн., з яких на 2011 рік 3,5 млн. грн. Також на фінансово-кредитну та інвестиційну підтримку підприємництва 2011 році передбачено 2 млн. 70 тис. грн. 
 
"У сучасних умовах  здійснюється тиск на малий та середній бізнес. Такі програми є можливістю полегшити життя підприємництва. Ця програма якісно відрізняється від попередніх, адже цього року завдяки "Свободі" закладено кошти не лише на популяризацію підприємництва, як виду економічної діяльності, але і на реальну фінансову допомогу кращим бізнес-проектам у місті Львові", - заявив  голова постійної депутатської комісії економічної політики, підприємства, інвестицій та зовнішніх відносин Андрій Хомицький.