Депутати вимагають висловити недовіру уряду Миколи Азарова
Новини

Під час пленарного засідання депутат Львівської міської ради Ярослав Музичко зачитав звернення, в якому закликає висловити недовіру уряду Миколи Азарова та відправити його у відставку. 

Текст звернення подаємо повнотекстово:  
                          
ЗВЕРНЕННЯ
до Президента України  Віктора Януковича, Партії регіонів, Комуністичної партії та Блоку Литвина із вимогою висловити недовіру уряду Миколи Азарова та негайно відправити його у відставку
 
Mинув рік відтоді, як Віктор Янукович став Президентом. А 15 березня 2011 року минув рік з часу призначення ним уряду Микола Азарова. Чим запам’ятався цей рік?
 
Перше. Цей уряд не знає, що робити. За рік прем’єр-міністр України Микола Азаров так і не спромігся подати до парламенту план розвитку країни на 2011-й рік. Висновок – в уряду такого плану не існує. Влада навіть не уявляє, що потрібно Україні. Україні не потрібний уряд, який не знає, що робити. Цей уряд має піти у відставку.
 
Друге. Нам багато говорять про реформи. Але де ж вони? І що ці реформи дають людям? Пенсійну реформу звели до підвищення пенсійного віку для жінок, скоротили пенсії для працюючих пенсіонерів, збільшили вислугу років до виходу на пенсію для військових. Єдине, що не змінили – гігантські пенсії для себе та інших високопосадовців. 
 
У 2010 році - українці стали жити значно гірше. В різних містах від 26% до 58% зросли тарифи на житлово-комунальні послуги. Стрімко ростуть ціни на продукти харчування.
 
Ціна за бензин перетнула позначку у 9 гривень. У минулому році в Україні стало більше безробітних. 12 мільйонів українців, кожний третій, ледве зводять кінці з кінцями. Влада говорить, що витрати бюджету збільшено. Так,збільшено: на утримання адміністрації Президента - на 40,9%, на Генпрокуратуру – на 77,8% і Кабінет міністрів – 11,7%.
 
Третє. Замість обіцяного розвитку виробництва Україна з її чорноземами збільшує імпорт продуктів харчування.
 
Четверте.  У минулому році державний борг України зріс на 40%. Лише за один місяць країна сплачує відсотків за  борги - 8 мільярдів гривень. Це –  рівно на мільярд більше, ніж річні витрати на медицину (бюджет Міністерства охорони здоров’я на 2011 рік становить 7 мільярдів гривень). 
Уряду Миколи Азарова вдалась лише одна реформа. Адміністративна. Нам довго розповідали, як скорочують міністерства. Було 49 міністерств та центральних органів влади. Стало – 72
 
З обіцяних Президентом Віктором Януковичем 113 реформістських законів прийняли лише один – Податковий кодекс. Тепер до офіційно зареєстрованих та приховуваних від народу двох мільйонів безробітних в Україні додасться ще й  дрібний бізнес. Через місяць, коли цей уряд збирається скасувати спрощену систему оподаткування, кожне третє мале підприємство буде закрите. 
 
П’яте. В уряді кажуть, що вони борються із корупцією. Але насправді вони лише змагаються за право брати хабарі. Їхня мета – очолити корупцію.
Висновок. Очевидно, що Кабінет Міністрів Миколи Азарова не може дати країні нічого, крім проблем?
 
Наш Президент закликає з біл-бордів «Любіть Україну!». Сьогодні ми кажемо Президенту Януковичу: «Вікторе Федоровичу, любіть Україну і Ви! Відправте уряд Азарова у повному складі у відставку!»
 
Партії регіонів слід визнати свої кадрові помилки та дійсно почати будувати нову країну, як вони обіцяли. І розпочати це з того, що відправити у відставку уряд Миколи Азарова.
 
Лідер «Фронту Змін» Арсеній Яценюк подав у парламент законопроект з вимогою висловити недовіру чинному уряду. Для цього згідно Конституції необхідно зібрати 150 підписів. Опозиція проголосує за цей закон. Ми закликаємо Партію регіонів, комуністів та Блок Литвина у Верховній Раді підтримати резолюцію недовіри уряду Азарова. Якщо цього не відбудеться, лідери цих партій та депутати будуть нести повну відповідальність за все, що відбувається у країні: зростання цін та тарифів, збільшення державного боргу та зубожіння українців.
 
З повагою,
депутат Львівської міської ради
Ярослав Музичко

Відділ інформаційної політики секретаріату ради