Любомир Мельничук: Посадовці "Львівводоканалу" відповідатимуть за укладення договору з колекторами
Новини

"Львівводоканал" діє незаконними методами та здирає останню копійку із львів'ян за допомогою колекторів", – про це заявив голова комісії депутатської діяльності та законності свободівець Любомир Мельничук.

 
Як повідомив депутат, до нього звернулися мешканці, які отримали попередження за підписом начальника відділу проблемної заборгованості ТзОВ "Ікспоінт" Діжечко М.В. У борговому попередженні зазначено, що організація, сферою діяльності якої є стягнення боргів і надання кредитної інформації, уповноважена на підставі договору та довіреності представляти інтереси львівського міського комунального підприємства "Львівводоканал" щодо стягнення заборгованості. Але у попередженні не вказано номеру відповідного договору та довіреності. Також борговим попередженням передбачено можливість ТзОВ "Ікспоінт" передавати інформацію про несвоєчасне виконання боржником зобов'язань третім особам, що є грубим порушенням чинного законодавства.
 
"Я вже підготував депутатське звернення до міського голови Львова з вимогою надати належно засвідчені копії усіх договорів, укладених між "Львівводоканалом" та колекторською фірмою "Ікспоінт", та негайно вжити заходів для їх розірвання. «Діяльність колекторських компаній, по суті, чітко невизначена законодавством. Колекторські компанії незаконно володіють особистою інформацією про наших мешканців. Львіводоканал не мав права передавати особисту інформацію про мешканців міста. Користуючись цією інформацією, вони дозволяють собі телефонувати посеред ночі, погрожувати людям, вмикати відповідні звукозаписи, які впливають на психіку. В даному договорі вказано, що вони володіють правом передавати інформацію про їхню фінансову заборгованість третім особам. Передача цієї інформації третім особам може завдати шкоди діловій репутації. Вони усвідомлюють і наполягають, якщо мешканці не сплатять борг, то вони будуть поширювати інформацію. З моральною та юридичної точки зору - це абсурдно» -зазначив, голова постійної депутатської комісії депутатської діяльності та законності Любомир Мельничук.