«Спрощення митних процедур – ще один крок до вдалого проведення Євро – 2012», - Ігор Гладиш
Новини

Під час четвертої спільної сесії міських рад Львова та Любліна учасники засідання прийняли звернення до президента України щодо спрощення митних процедур, що зможе ще на крок наблизити Україну та Польщу до вдалого проведення Євро 2012. 
 
Спрощення процедури перетину митного контролю вплине не тільки на геополітичне визнання України у світі, а й покращить добросусідські відносини у всіх сферах суспільно-політичного життя обох країн. 
 
«Мені дуже приємно, що депутати обох міських рад, яких розділяє різна ідеологія, різні кольори прапорів, чудово розуміють, що проведення в нашій державі  швидких реформ, про які постійно наголошує Президент України Віктор Янукович, призведе до модернізації та швидкого виходу держави з кризи», - говорить депутат Львівської міської ради Ігор Гладиш.  
 
На думку депутата, реформи, які спрямовані на запровадження спільного митного контролю, створення «зеленого коридору» для офіційних делегацій,  дозволять як фізичним так і юридичним особам покращити економічну, культурну,  туристичну  співпрацю. Це, в свою чергу, не зможе не вплинути на покращення діалогу між Україною та Європейським союзом, що є вкрай важливим  напередодні початку головування Польщі у Європейському парламенті.