До Львова вчетверте приїхала делегація з Любліна
Новини

У Львові перебуває делегація міста Любліна на чолі з  головою ради міста Любліна Пйотром Ковальчиком. Співпраця між містами побратимами триває вже чотири роки і з кожним роком розвивається та вдосконалюється.
 
На спільній сесії Львівської міської ради  та ради міста Любліна обговорять   проблеми міського транспорту. З доповіддю про «Стан міського транспорту у Львові та плани щодо покращення його функціонування»,  виступить Наталя Павлюк, директор департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради. Агнєшка Мусур, начальник управління міського транспорту Любліна розповість про  «Функціонування системи міського транспорту в Любліні». Відбудеться презентація Андрія Білоуса , доцента  НУ «Львівська Політехніка»  про «Транспортну модель міста Львова»  
 
Сьогодні  депутати двох міст обговорять важливі питання, які стосуються двох міст: посилення діалогу та розвиток місцевого самоврядування, співпраця у сфері туризму,  економічну співпрацю,  співпрацю у сфері житлово - комунального господарства та  інфраструктури, а також   у сфері  освіти, науки і соціального захисту  та розвиток  громадянського суспільства.
 

Довідка

15 січня 2004 року було підписано співпрацю між містом Львовом та містом Любліном, яку було прийнято на спільній сесії Львівської міської ради та ради міста Люблін 5 червня 2009 року.  Співпраця між містами побратимами триває вже чотири роки і з кожним роком розвивається та вдосконалюється.