З ініціативи «свободівців» у Рясному відкрито тренажерний зал
Новини

На урочистому відкритті були присутні депутати Львівської міської ради від Всеукраїнського об'єднання "Свобода": Іван Гринда, Андрій Хомицький, Ірина Шалаковська, Ігор Біда, Тарас Кравець та Святослав Шеремета.

 
"Свобода" неодноразово наголошувала, що популяризуватиме здоровий спосіб життя серед молоді. Сьогодні здійснено ще один крок – ми відкрили спортзал, в якому мешканці мікрорайону Рясне зможуть займатися спортом. Незабаром плануємо відкрити тренажерний зал і в Галицькому районі Львова", - заявив свободівець, депутат Львівської міської ради Тарас Кравець.
 
Заступник голови фракції ВО «Свобода» у ЛМР Іван Гринда додав, що, зважаючи на зростання куріння, наркоманії та алкоголізму серед молоді, сьогодні надзвичайно важливо пропагувати здоровий спосіб життя та відкривати нові спортзали у Львові з доступними цінами.
 
"За статистикою МВС, сьогодні на обліку у наркодиспансерах країни перебуває понад 122 тисячі осіб. Насправді ж, ця цифра значно більша, і з кожним роком зростає на 8 %. Через вживання алкоголю в країні щороку помирає більше 40 тисяч українців. На жаль, 2010 року кількість курців серед підлітків в Україні зросла з 3,6 % до 4,3%. Зважаючи на таку складну ситуацію, "Свобода" ще минулого року розпочала акцію "За здорову націю". Ми робитимемо все для того, щоби доступних для львів'ян спортзалів ставало більше, щоби вони якнайшвидше з'явилися у кожному районі Львова".

Відділ інформаційної політики секретаріату ради
Фото: https://citrus.dn.ua

 

Коментарі 

 
+10 #1 Олег 14.04.2011 15:52
"Ми відкрили спортзал" і нікому не скажемо де він. Рясне то ж два будинки поруч.

Нормально написано. Уточніть принаймні де.
Цитувати