Відтепер городяни зможуть стежити за роботою секретаря Львівської міської ради Василя Павлюка
Новини

Сьогодні, 15 березня, в кабінеті секретаря Львівської міської ради Василя Павлюка з самого ранку відбувалось встановлення камер відео спостережень. Таким чином, Василь Павлюк виконує передвиборчі обіцянки ВО «Свободи» щодо встановлення відеокамер в кабінетах чиновників.

 
«ВО «Свобода» обіцяла, що буде працювати на засадах відкритості та прозорості. Таким чином, ми вже встановили камери в сесійній залі. Тепер городяни мають можливість не лише послухати онлайн пленарне засідання, а ще й побачити його. Ми обіцяли встановити камери і в кабінетах чиновників. Сьогодні я вирішив встановити камери спостереження в своєму кабінеті, щоб люди могли побачити, що відбувається, як проходить мій робочий процес. Я запросив фахівців, які зараз встановлюють камеру спостереження, що є досить недешевою процедурою. Приблизно на встановлення і трансляцію витратиться 8-9 тисяч грн. Камери будуть працювати під час офіційних прийомів громадян – два рази в місяць, у перший і другий вівторок кожного місяця, під час офіційних зустрічей, прийомів делегацій, засідань, нарад з головами фракцій, комісій. Але, фактично, я прийоми маю кожного дня, тому кожного дня з 9:00 до 12:00 камера буде увімкнена», - розповів Василь Павлюк, секретар Львівської міської ради. 
 
За словами Василя Павлюка, в інші години зйомки з відеокамери будуть записуватись на диск і при потребі можна буде подивитись, що відбувалось в конкретну годину в кабінеті секретаря Львівської міської ради. 
 
«Була розмова ще з керівниками комісій щодо встановлення відеокамер, проте рішення ще не прийнято. Плануємо запропонувати ще встановити камеру спостереження міському голові. Щодо трансляції, то зараз ми домовляємось за трансляцію на сайті ЗІКу, можливо трансляція ще відбуватиметься і на сайті львівської міської ради. Для цього мені треба поспілкуватись з фахівцями про можливість трансляцій», - додав Василь Павлюк.

Відділ інформаційної політики секретаріату ради