«Право на здійснення реставрації об’єктів, розташованих в історичній частині Львова, має надаватись інвесторам, які дотримуватимуться цільового призначення будівлі», - Андріян Гутник, голова комісії архітектури та містобудування
Новини

«Депутатський корпус міськради таким чином фактично нагороджуватиме тих інвесторів, які дійсно будуть відновлювати історичну частину Львова, а не змінювати її під потреби своєї комерційної діяльності. Для співпраці з такими інвесторами депутати повинні налагодити конструктивні діалоги з інвесторами. А під час проведення усіх, без винятку, робіт за ними повинен здійснюватись посилений контроль. Крім того, важливою є й думка населення. Тому ми, депутати фракції ВО «Свобода» у Львівській міській раді запровадили механізм проведення громадських слухань, щоб кожен мешканець мав можливість висловитись в підтримку, чи навпаки, конкретного проекту в їхньому мікрорайоні», - зазначив під час круглого столу у Прес-клубі Андріян Гутник, голова депутатської комісії архітектури, містобудування та охорони історичного середовища.

 
Роман Плахтій, голова депутатської комісії комунального майна та власності, підтримав твердження про те, що варто здійснювати контроль за роботами з реконструкції та реставрації.
 
«Варто розробити програму з кошторисом для інвесторів і тоді ми чітко будемо бачити, що можна буде робити на конкретній ділянці. Тоді і вдасться створити певні обмеження по виконанню тих, чи інших робіт. Нещодавно ми побували у Вроцлаві з робочим візитом і я дізнався, що ремонтні роботи чи роботи з реконструкції там здійснюється на основі спів фінансування. Адже, якщо мешканець, чи влада внесла якусь частину коштів на реконструкцію, то й ставитись вона буде по-іншому до цієї будівлі», - розповів Роман Плахтій.

Відділ інформаційної політики секретаріату ради