Постійна депутатська комісія культури, промоції, засобів масової інформації та туризму заслухала звернення управління культури про погодження Плану загальноміських централізованих заходів м. Львова на 2011 рік
Новини

На засіданні постійної депутатської комісії культури, промоції, засобів масової інформації та туризму розглянули основне питання – це звернення управління культури про погодження плану загальноміських централізованих заходів у Львові на 2011 рік.
 
«Проблема у фінансуванні культури за залишковим принципом. До нас звертаються громадські організації, котрі подали свої заявки на участь у плані заходів з певними кошторисами, з певними сумами. Вони включені у план загальноміських заходів, але кошти значно менші ніж потребували організації. Це в першу чергу пов’язано з невеликим бюджетом міста. На сьогодні бюджет складає близько 3 – ох мільйонів гривень. Такі заходи, як Форум видавців у Львові, що є візитівкою нашого міста, потребують значно більших сум, ніж, ті, котрі ми змогли їм виділити. Також є ряд інших громадських організацій, які не мають можливості обмежити свої бюджети, залучити інвесторів, спонсорів, чи меценатів. На сьогодні коштів є обмаль і нема можливості фінансувати їхні програми навіть частково. Комісія стоїть перед дилемою або знову переглядати вже достатньо збалансований план заходів на 2011 рік , або шукати додаткові кошти. Єдина надія на бюджет розвитку, можливо там щось перепаде для львівської культури»– зазначив голова постійної депутатської комісії культури, промоції, засобів масової інформації та туризму Ярослав Музичко.
 
Також на засіданні постійної депутатської комісії культури, промоції, засобів масової інформації та туризму  розглянули звернення департаменту містобудування про погодження та встановлення пам’ятного знаку «Львівський меридіан» на вул. Чернівецькій. 
 
 «Встановлення знаку ми погодили за умови, якщо фінансування буде відбуватися не за кошти міста. Безперечно встановлення такого знаку буде окрасою міста і привабливим елементом для туристів, відвідувачів, гостей міста Львова. Крім того громадська організація «Кіш» гарно обгрунтувала потребу встановлення знаку «Львівський меридіан», оскільки це найдовший європейський меридіан, що проходить Львовом. Крім того, через Львів проходить Європейський вододіл, тому у нас є певні знакові географічні елементи, які роблять наше місто неповторним і унікальним»–розповів голова постійної депутатської комісії культури, промоції, засобів масової інформації та туризму Ярослав Музичко.