Яромир Самагальський: У Львові заарештовано рахунки міського управління освіти
Новини

Нещодавно голова постійної депутатської комісії фінансів та планування бюджету Львівської міської ради, свободівець Яромир Самагальський повідомив, що заарештовано рахунки міського управління освіти через невиплату боргів. 

 
Як повідомив свободівець, три підприємства, які виконували підрядні роботи в закладах освіти, подали до суду і виграли його. Загальна сума виконаних робіт становила 424 тис. грн., окрім цього місто зобов’язане сплатити 16 302 грн. інфляційних витрат, держмита – 3639 грн., і витрат за інформаційно-технічне забезпечення – 471. грн. 
 
«Сьогодні ми бачимо, що окрім боргу в 424 тис. грн., мусимо ще 20 тис. грн.. терміново вишуковувати і сплачувати, фактично, за недбалість виконавчих органів влади. Цей процес, на жаль, може набути масового характеру, адже маємо величезні борги перед підприємцями. Це ганьба для міста, ба більше, окрім боргів потрібно сплачувати ще й додаткові інфляційні та моральні витрати. А це – величезне додаткове навантаження для міського бюджету. Зараз ми змушені сплатити, і комісія фінансів та планування бюджету дала своє погодження. 
«Свобода» вважає, що ця ситуація – це ще один тривожний дзвінок і зразок роботи виконавчих органів влади, яка будувалася на суцільних обіцянках», – заявив голова постійної депутатської комісії фінансів та планування бюджету Львівської міської ради, свободівець Яромир Самагальський.