Начальник управління «Секретаріат ради» Львівської міської ради Любомир Зубач побував у складі офіційної делегації до польського міста-побратима Вроцлава
Новини

Начальник управління «Секретаріат ради» Львівської міської ради Любомир Зубач побував у складі офіційної делегації до польського міста-побратима Вроцлава.

 
«Вроцлав – місто, що найбільш динамічно розвивається у Польщі. Цього було досягнуто не лише завдяки великим інвестиціям, але і якісно налагодженій системі управління. Тому досвід Вроцлава для нашого міста є дуже цікавим і повчальним.  Особливо на сьогоднішній день, коли на порядку денному стоїть питання вдосконалення структури виконавчих органів міської ради. Особисто мені дуже імпонує досвід Вроцлава у сфері промоції, публічності влади, а також співпраці з громадськими організаціями. Це дозволило долучити до вирішення місцевих проблем велику кількість організацій громадянського суспільства, а таким чином опосередковано і самих мешканців міста. А це і є справжнє самоврядування», – розповів начальник управління «Секретаріат ради» Любомир Зубач.

Відділ інформаційної політики секретаріату ради