У Львівській міській раді затвердили бюджет міста Львова на 2011 рік
Новини
Під час пленарного засідання депутати затвердили бюджет міста Львова на 2011 рік. Загальний обсяг доходів міського бюджету на 2011 рік встановили в сумі 2286257,4 тис. грн., загальний фонд з цього становить 1957527,9 тис. грн. Загальний обсяг видатків згідно з прийнятим бюджетом становить 2555878,2 тис. грн., з них 1957027,9 тис. грн. загального фонду.
 
Це перший бюджет нової каденції. При підготовці проекту бюджету було проведено низку бюджетних слухань, спільних засідань з профільними комісіями, з спеціалістами різних департаментів, начальників управлінь тощо.
 
Яромир Самагальський, голова депутатської комісії фінансів та планування бюджету, під час пленарного засідання озвучив кілька нововведень до міського бюджету. Зокрема, депутат розповів про виділення 300 тис. грн.. на залучення експертів та аудиторських організацій для перевірки повноти та якості проведених ремонтних та будівельних робіт. Рада сама може вирішувати коли і на який об’єкт направити таку експертну перевірку. 245 тис. грн. були закладені на проведення міських або локальних референдумів, що дозволить порадитись з мешканцями міста про прийняті найважливіші рішення.  Також 500 тис. грн. були виділені на книговидання. В цю суму закладені і кошти на друк підручників по історії для старших класів.
 
«Я би сказав, що цей бюджет відрізняється від минулого бюджету, бо ми все-таки намагаємося повернути довіру мешканців і підприємців міста Львова до співпраці громадських організацій, до співпраці з міською владою. Дуже важливо, що в цьому бюджеті  заклали такий інструмент як депутат-мажоритарник, який буде контролювати в себе на окрузі, також контролюватиме використання  коштів і на житлово - комунальне господарство. Бюджет - це завжди є баланс між тим, що ти хочеш зробити і між тим, що ти можеш зробити. Це завжди певні компроміси. В цьогорічному бюджеті закладено менше обіцянок, а фактично більше дій для виконання робіт. Він набагато більше збалансований та  підтриманий дохідною частиною» - зазначив Яромир Самагальський, голова комісії фінансів та планування бюджету. 

Відділ інформаційної політики секретаріату ради