Депутати від фракції ВО «Свобода» у Львівській міській раді пояснили, чому на пленарному засіданні було перенесене питання про надання в оренду нежитловий приміщень для Центру піклування про дітей
Новини

Під час прес-конференції депутати від фракції ВО «Свобода» у Львівській міській раді пояснили, чому на пленарному засіданні було перенесене питання про надання в оренду нежитловий приміщень для Центру піклування про дітей на вул. Грузинській, 23. Ухвалою передбачалося надати громадській організації «Львівський центр піклування про дітей» нежитлові приміщення на вул. Грузинській, 23 для надання допомоги соціально незахищеним дітям з неблагополучних сімей в оренду. Оренда надавалась терміном на 10 років.

Цей центр діє уже понад 10 років і тривалий час знаходився у приміщенні дитячого садочку на вул. Донецькій. Проте з часом ці приміщення довелось звільнити під дитячі групи.

Під час останнього пленарного засідання депутати проголосували за перенесення питання про надання в оренду нежитловий приміщень Центру на вул. Грузинській,23.
 
«Депутати відвідали це місце, щоб перевірити, що це за приміщення. Вияснилось, що до літа цього року в цьому приміщенні перебувала медична установа. Загалом приміщення велике та ззовні знаходиться в непоганому стані. Мешканці цього мікрорайону з ентузіазмом поставились до перспективи відкриття там дитячого садочку, бо їм доводиться досить далеко водити своїх дітей. Крім того, ми звернулись до директора громадської організації «Львівський центр піклування про дітей». Він розповів, що з минулого приміщення на вул. Донецькій їх фактично виселили, не продовживши терміну оренди, не зважаючи на те, що вони зробили там ремонт. Тому директор Центру і зараз побоюється, що ситуація повториться і Центр виселять як тільки вони зроблять там ремонт», - розповів Руслан Кошулинський, голова фракції ВО «Свобода» у Львівській міській раді.
 
Роман Плахтій, голова депутатської комісії комунального майна та власності, зазначив, що ухвала, котра прийшла на розгляд комісії мала лише один підпис. 
 
«Крім того таку ухвалу мала б розглядати ще й профільна комісія, що займається питаннями медицини та освіти оскільки, як нам пояснювали, мова йде про неповносправних дітей, дітей з асоціальних сімей. Нас здивувало, що питання розглядається чисто в майновому руслі, як передача майна. Все ж таки профільна комісія з медицини мала б бути залучена до розгляду даного питання, її представники мали б зустрітись з представниками Центру. З кожного питання порядку денного є пояснювальна записка. В цьому випадку є тільки ухвала з одним підписом, тому це і викликало те, що ми питання перенесли. Тому, що треба вивчити це питання, побачити ці приміщення», - розповів Роман Плахтій, голова депутатської комісії комунального майна та власності.

Відділ інформаційної політики секретаріату ради